fbpx

Tenisový turnaj 2019

Ve čtvrtek 13. září se konal benefiční tenisový turnaj na podporu našich “Fighterek” Simony, Martiny a Claudiah. Tato krásná akce probíhala v Praze v areálu Tenis Cibulka, moc děkujeme Honzovi Píseckému za poskytnuté prostory, výborný catering a vše kolem. Díky skvělému moderátorovi Martinu Moravcovi jsme měli přehled, co se aktuálně dělo, a také jak si vedly jednotlivé týmy v tenisových zápasech. Dopoledne proběhlo rozdělení účastníků do skupin a přátelská utkání mohla začít. Povoleným dopingem byla skvělá vína od vinařství Zbyněk Osička a Global-Wines.

Záštitu nad celou akcí převzal Předseda Senátu Parlamentu České republiky Jaroslav Kubera, který mimo jiné předvedl neuvěřitelný sportovní výkon. Generálním partnerem se stala Advokátní kancelář Purkyt & Co., podporu jsme získali také od Městské části Praha 5. V průběhu celého turnaje mohli všichni shlédnout nádherné fotografie od naší Jarmily, byl to jen malý zlomek průřezu její tvorbou. Odpoledne pak proběhlo vyhlášení vítězů, předání pohárů a vylosování výherce jedné z vystavených fotografií.  Následovala venkovní párty, kde vystoupila výborná zpěvačka Tereza Kopáčková, a poté neuvěřitlený Adam Sanchez s přáteli, který nás všechny roztančil. V průběhu večera se ještě konala dražba jedné z fotek, děkujeme Milanovi Moravcovi za skvělý výkon v roli dražitele.

Největší díky však patří organizátorkám celé akce, Lence a Jarmile, které vše vymyslely, zorganizovaly a nezapomněly ani na nejmenší detaily.

Srdečně děkujeme i všem ostatním, nejen za finanční podporu, ale i za to, že si našli čas a přišli nás podpořit. Moc si toho z celého srdce vážíme a moc děkujeme! Za pěkné fotky z celého dne děkujeme Martinu Čížkovi.

A na co holky peníze využíjí? Na to se můžete podívat ve videu.