fbpx

Náš Team

Simona & Martina

Víme, že popáleniny nezasáhnou jenom tělo, ale celý život, přátelé, rodinu, psychiku a celé okolí. Proto jsou tu Burn Fighters – pro ty co hledají pomoc, podporu, informace, světlý bod v budoucnosti. Z vlastní zkušenosti víme, že boj s popáleninami je těžký boj na celý život, ale díky Burn Fighters na něj nikdy nejste sami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maja & Jarmila

Fotografka Jarmila Štuková a producentka a castingová režisérka Maja Hamplová jsou kamarádky, které pojí nejen dlouholeté přátelství, ale i spousta společných projektů. Začaly tím, že odjely do iráckého Kurdistánu, kde natočily dokumentární film o ženské obřízce Nemilované, pracovaly společně na projektu One Blood a momentální připravují celovečerní dokumentární film.
Nejproduktivnější jsou vždy u třetí lahve prosecca – padají nápady, plány, společné projekty. Ráno už je to ale s plány trošku horší. Burn Fighters překonal všechny kocoviny a vystřízlivění. Asi proto, že tenhle projekt má opravdu smysl, že Simča a Martina jsou opravdové bojovnice a že je dobrý vědět, že ať se jedná o popáleniny nebo bolavé duše – nemusíme na to být samy!

 

 

 

 

 

Lenka

Lenka má bohaté zkušenosti s projektovým a finančním řízením, které získala díky své úspěšné kariéře v mezinárodní korporaci. S Jarmilou často spolupracuje na dobročinných projektech, a tak se také seznámila s Burn Fighters. Pomáhá s webem, sociálními sítěmi a finančním vedením. Praktikuje a vyučuje jógu, specializuje se na budoucí lektory. Miluje potápění a to především ve vodách, kde může pozorovat žraloky a velryby.

Robert Zajíček

Přednosta Kliniky popáleninové medicíny Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Spolu s Lenkou Šetelíkovou a dalšími kolegy založil z.s. Bolíto, který se věnuje dětem po prodělaném popáleninovém úrazu (www.bolito.cz). Za dobrovolnickou práci s popálenými dětmi získal ocenění Národního dobrovolnického centra Křesadlo 2006.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lenka Šetelíková

Na Kliniku popáleninové medicíny nastoupila v roce 1992, kde dodnes pracuje jako vrchní sestra. V roce 2003 spoluzaložila z.s. Bolíto, jehož hlavním cílem je pomáhat popáleným dětem. Pro ty během roku organizuje tématicky zaměřené pobyty v republice i mimo ní, které pro ně mají pozitivní psychosociální dopad.  Více na www.bolito.cz.