fbpx
Příběh Simony

Příběh Simony

Měla jsem pocit, že mě vozí po nějakém domě. Jednou mě nechali v kumbále s košťaty, podruhé zase u výtahu a naposledy si vzpomínám na obrovské akvárium plné barevných rybek a korálů, které si bezstarostně plavaly vodou. Pak to přišlo. Vzbudila jsem se, byla noc a já slyšela pípání přístrojů a nějak mi do hlavy vešlo, že jsem v nemocnici.

Příběh Martiny

Příběh Martiny

Prvních čtrnáct dní jsem bojovala o život. Pak dalšího téměř půl roku strávila v nemocnici. Zpočátku jsem si vůbec neuvědomovala, co se stalo a co vše mě čeká. A co vlastně ty popáleniny znamenají. Na obličeji mě svíral velký strup a všude možně obvazy.

Příběh Karolíny

Příběh Karolíny

Vytvořila jsem si vlastní systém, jak v nemocnici přežít. Vždy jsem si dala cíl, že něco překonám, například, že se přesunu z JIP na standard, že mi postupně vyndají všechny kanyly a hadičky, které ze mně vedly. A tak jsem překonala i můj největší cíl, že budu propuštěna z popálenin.

Příběh Claudiah

Příběh Claudiah

Claudiah je modelka z Keni, která utrpěla rozsáhlé popáleniny. Nevzdala se a podporuje dívky ve své zemi, které mají podobný osud.

Podívejte se na její video, které pro nás natočila.

Jarmila Štuková

Jarmila Štuková

Jsem fotografka a mimo jiné také spoluzakladatelka a patronka platformy Burn Fighters. Od roku 2005 jezdím především do zemí, které jsou sužovány válečnými konflikty, chudobou či sociálními problémy.